Ładowanie strony...

Wiadomości dla:

Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego AD 2023

Podobnie jak w ubiegłych latach zakończenie roku szkolnego odbyło się dzień wcześniej, w czwartek i miało dwie odsłony. W godzinach porannych poszczególne klasy wyruszyły w pielgrzymce do katedry, by o godz. 10:00 uczestniczyć we mszy św. sprawowanej pod przewodnictwem j.e. bpa. Ireneusza Pękalskiego.

Pielgrzymka do Katedry 2022

W przedostatni dzień roku szkolnego, 23 czerwca, wszystkie klasy odbyły pielgrzymkę do katedry. Tam podczas Eucharystii dziękowaliśmy Bogu za cały rok nauki i modliliśmy się o bezpieczne i owocne wakacje.

Pożegnanie maturzystów 2022

Zakończenie roku szkolnego jest zawsze ważnym wydarzeniem, tym bardziej jeśli dotyczy ostatnich klas szkoły średniej, które w tym roku opuszczają mury szkoły salezjańskiej. W piątek 29 kwietnia pożegnaliśmy maturzystów rocznik 2022.

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Tegoroczne zakończenie roku było z wielu względów wyjątkowe. Nie zakończyło się jak zawsze wspólną Mszą św. katedrze, ale na boisku szkolnym. I towarzyszył nam pewien niedosyt, jakbyśmy nie zasłużyli jeszcze na wakacje, bo w szkole spędziliśmy za mało czasu.

Pożegnanie maturzystów 2021

Trzy klasy maturalnego rocznika 2021 zakończyły swoją edukację w Salezjańskim Liceum Ogólnokształcącym. Warto podkreślić, że zrobili to z bardzo dobrymi wynikami. Msze św. oraz rozdanie świadectw odbyły się 29 kwietnia 2021 r.