Koła zainteresowań

dla szkoły podstawowej
Nazwa koła
Kiedy i gdzie
Prowadzący
Środy na 7 lub 8 godzinie lekcyjnej​.
Daria Zawiasa
STARTERS (klasa III) czwartek 14:00 - 14:45 (zapisy p. Hanna Sowińska) MOVERS 1 (klasa IV) poniedziałek: 14:30 - 15:15 (zapisy p. Magdalena Wójcik) MOVERS 2 (klasa V) wtorek 13:30 - 14:15 (zapisy p. Magdalena Wójcik) FLYERS (klasa VI) piątek 13:30 - 15:00 (zapisy p. Magdalena Wójcik)
Magdalena Wójcik
wtorek, 15.35-16.15 lekcja, N201, zaczynamy 29.09!
Marcin Paździor
Czwartki, sala 202, godzina 15.30-16.15
Zofia Ziółkowska
piątek 14.00 - 14.45 sala 105
Klasa 1a - wtorek 13.35 Klasa 1b - czwartek 13.30 Klasa 1c - poniedziałek 13.30 Klasa 1d - piątek 13.30
Rafał Gajec
Piątek 14.40 - 15.25, sala 108.
Dariusz Ratyński
wg kalendarza wydarzeń, średnio raz w miesiącu
Marcin Paździor
Piątek, 15:30-16:15, sala 104
Dominika Franoszek
Wtorek i czwartek, godz. 14.20 - 15.25, pracownia ceramiczna.
dr Łukasz Leszczyński
Poniedziałek. godz. 13:35 - 14:35, sala: P2
Jan Michniewicz
wtorek, 16.20-17.05, sala N201 - dla uczniów, którzy nie chodzili rok temu na zajęcia, klasy 1-3 SSP czwartek 15.35-16.20, sala 305 (sala chłopaków 1d) dla uczniów którzy kontynuują naukę czwartek, 16.20-17.05, sala 305 (sala chłopaków 1d) dla uczniów, którzy nie chodzili rok temu na zajęcia, klasy 1-3   Zaczynamy 1.10.2020!
Marcin Paździor
do uzgodnienia
Tadeusz Brojewski
Wtorek, godz. 15:30 - 17:00, sala: Boska Akademia Kulinarna
Jan Michniewicz
WTOREK, godz. 14.30-16.30                                 sala: 115
Stanisław Łaciński
Grupa w aplikacji Teams (proszę się do mnie zgłosić w celu otrzymania kodu)
Agnieszka Lange
wtorki o godz. 14.20-15.20, sala 108
Monika Żak
Spacery odbywają się zwykle w godzinach 10.00-14.00, również dla klas 1-3 SSP
Maria Skurska
Do ustalenia
Dariusz Jacek Drab
Podział na grupy liturgiczne - klasowe. Od klasy III do VIII. Spotkania według podanego grafiku.
ks. Andrzej Kurto
Środa, godz. 15.30, sala 109 - dla szkoły podstawowej. Piątek, godz. 14.40, sala K2 - dla liceum.
ks. Maciej Drewniak
Poniedziałek, godz. 16.30 - 18.00, boisko Orlik lub hala sportowa
Marek Cygan
Czwartek, 13.35-14.20, sala 202 Inny termin do indywidualnego ustalenia
Zofia Ziółkowska
Czwartek, godz.14.00 - 14.45; sala B4
Agnieszka Konicka-Kula
Środa, godz. 15:30-17:00, hala sportowa
Mateusz Kacprzykowski
Poniedziałek, godz. 14.40 - 15.25, sala 7 Wtorek, godzina 13.35 - 14.20,sala 7
Maria Skurska
Wtorek, godz. 7:15 - 8:00, sala K3
Anna Suchodolska
Czwartek godz. 14.40 - 15.25, sala 116.
Zofia Klepczyńska
czwartek, 7 godzina lekcyjna, sala 3bSSP
Magdalena Polakowska-Siwek
W środy, 14:30 - 15:15, pracownia 103.
Agnieszka Gryszkalis
Klasy 4 i 5: środa, godz. 14.30 - 15.30 Klasy 8 oraz 6a: wtorek, godz. 14.40 - 15.40 Klasy 7 oraz 6b: wtorek 15.40 - 16.40
Dominika Ślifierska
Zajęcia prowadzone online.
dr Barbara Gęsicka
Uczniowie klas 1 SSP, środa, godz. 14.00.-14.45. sala B3
Izabela Janik
zwykle w czwartki od 15:00 spotykamy się w szkole, sala 304 lub wędrujemy po mieście, po kraju, po świecie...
Klasa 3c SSP, środa, godz. 15.00.-15.45., sala B6
Izabela Janik
Poniedziałek, godz. 14.40 - 15.25, sala 107
Zofia Klepczyńska
Ustalony dzień w tygodniu  - środa ​od 16.00 do 18.00
Henryk Czekalski
Piątek, godz. 14:30-15:30, pracownia ceramiki 
Anna Czerkawska