• Szkoła podstawowa,

KONKURS WIEDZY O ŁODZI

Serdecznie zapraszam uczniów klas 5-8 do udziału w konkursie wiedzy o regionie "Łódź dawniej i dziś", który odbędzie się 19 listopada 2024 r. o godz.

• Liceum,

Kyūdo - japońskie łucznictwo

Zapraszamy uczniów SLO, nauczycieli i rodziców na zajęcia z kyūdo, czyli japońskiego łucznictwa.

• Dla Rodzica, Szkoła podstawowa,

Konkurs plastyczny dla uczniów Szkoły Podstawowej

• Dla Rodzica, Liceum, Szkoła podstawowa,

Mundurki szkolne 2024

Zamówione mundurki szkolne są do odebrania w Auli JP2, naprzeciwko stołówki. (od strony Bursy)

• Uczniowie klas 1 liceum składają przysięgę
    Liceum,

Ślubowanie klas 1 liceum 2024

Ślubowanie klas 1 SLO odbyło się tradycyjnie w okolicach święta Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży.

• Zbiórka dla powodzian w Zespole Szkół Salezjańskich i Salezjańskiej Szkole Rzemiosł w Łodzi
    Szkoła podstawowa,

Nasza pomoc powodzianom

W minionym tygodniu wolontariusze SKC zbierali do skarbonek datki na pomoc osobom poszkodowanym w powodzi na południu naszego kraju.

• Bursa, Liceum, Szkoła podstawowa,

Propozycja ubezpieczenia NNW

Szkoła w bieżącym roku szkolnym kontynuuje ubezpieczenie w ramach Pakietu Bezpieczna Szkoła Katolicka we współpracy z firmę KLARIS w Towarzystwie Ubezpieczeń Wzajemnych.

• Uczniowie szkół salezjańskich przy ul. Wodnej ustawieni w formie logo domku salezjańskiego na boisku szkolnym.
    Liceum, Szkoła podstawowa,

Żywe logo salezjańskie

Utworzyliśmy logo salezjańskie z uczniów naszych szkół przy ul. Wodnej.

• Poczet sztandarowy
    Szkoła podstawowa,

Ślubowanie klas pierwszych SSP 2024

W niedzielę 15 września 2024 roku dzieci z klas pierwszych Salezjańskiej Szkoły Podstawowej im.

• Liceum,

Teatr Beznazwy SLO

Jedną z wizytówek naszej szkoły jest Teatr Beznazwy, który w tym roku zaczyna osiemnasty rok swojej działalności.