Szkoła podstawowa

Wiadomości SSP

4 lutego otwieramy drzwi naszej szkoły!

W sobotę 4 lutego w godzinach 9.00-15.00 znów otwieramy drzwi szkoły na Wodnej. Będzie to okazja do spotkania z uczniami, rodzicami, nauczycielami oraz obejrzenia od środka placówki. Zapraszamy serdecznie!

Premiera Beznazwy!

Sobota, 11 lutego godzina 19.00, ul. Wodna, wstęp wolny. Z wielką radością zapraszamy na premierę spektaklu szkolnego Teatru Beznazwy "Duży Niebieski Autobus" na podstawie opowiadań Etgara Kereta, w reżyserii Filipa Garmulewicza.

Job Shadowing w salezjańskiej szkole w Tulon

W pierwszym tygodniu ferii nauczycielki Magdalena Wójcik, Weronika Łubisz i Sylwia Gajewska w ramach projektu Erasmus Plus wybrały się do Francji, do salezjańskiej szkoły Bon Accuell w Tulon, by przyjrzeć się pracy placówki a także przekazać listy trzecioklasistów.

Popis Studium Muzycznego "Boskie Dźwięki"

Od września do naszej szkoły dołączyło Studium Muzycznego "Boskie Dźwięki" pani Weroniki Łubisz - naszej wieloletniej nauczycielki i instruktorki zespołu muzycznego. Po półrocznej pracy odbył się pierwszy Popis uczniów, rozwijających swoje muzyczne talenty w grupie rytmicznej, ucząc się gry na ukulele, cajonie i pianinie. Młodym muzykom gratulujemy wspaniałego występu i życzymy dalszych sukcesów.