Ładowanie strony...

Szkoła podstawowa

Wiadomości SSP

Przedłużona rekrutacja do męskiej klasy 1SSP

Drogi Rodzicu! Przedłużamy rekrutację do klasy 1 Salezjańskiej Szkoły Podstawowej dla klasy męskiej na rok 2022/2023. Rekrutacja trwa do 20 maja 2022 roku. Więcej szczegółów na temat rekrutacji do SSP możesz przeczytać tutaj: https://wodna.edu.pl/.../rekrutacja-do-salezjanskiej...

Karate dla najmłodszych!

Zajęcia z karate dla najmłodszych prowadzi absolwent naszej szkoły Hubert Dudziński. Wspólne spotkania są źródłem radości dla trenera i dla dzieci.

Mała Liga Rugby Tag

11 maja nasze Panie, z klas 4-6, wzięły udział w Małej Lidze Rugby Tag, która rozegrana została na obiektach sportowych Parku 3 Maja. Było to dla nas niebywałe doświadczenie, gdyż po raz pierwszy (ale na pewno nie ostatni), w krótkiej historii Salezjańskiej Szkoły Podstawowej, mieliśmy możliwość stanąć do rywalizacji międzyszkolnej w dyscyplinie jaką są Rugby.

Pielgrzymka klas ósmych do Czerwińska

W środę 11.05.2022 uczniowie klas ósmych podstawowych szkół salezjańskich z Ostródy, Sokołowa Podlaskiego, Legionowa, Mińska Mazowieckiego i Łodzi spotkali się w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Czerwińsku nad Wisłą  

Wystawa fotograficzna "Wędrówki po Polsce"

Cudze chwalicie, swego nie znacie... Zaprzeczają temu uczniowie klas 1-3, którzy wzięli udział w wystawie fotograficznej  "Wędrówki po Polsce" . Najmłodsi zaprezentowali swoje zdjęcia z malowniczych zakątków naszej ojczyzny. W ten sposób zachęcają nas do odkrywania Polski i aktywnego wypoczynku.   

3c w pszczelej pasiece

5 maja klasa 3c wybrała się na wycieczkę do pszczelej pasieki w Lesie Łagiewnickim. Oprócz wielu ciekawostek na temat życia pszczół, mogliśmy spróbować pysznego miodu a także obserwować pszczoły w tzw. uliku. Udało się nawet odszukać królową, co jak się okazało nie jest takie proste w sytuacji kiedy nie jest ona oznaczona w roju!  Na koniec w ramach drugiego śniadania upiekłyśmy kiełbaski na ognisku. Oprócz ciekawej lekcji przyrodniczej było też dużo dobrej zabawy na świeżym powietrzu, bo pogoda  nam dopisała.

Majówka Pierwszaków

W minionym tygodniu uczniowie klas pierwszych aktywnie spędzali czas korzystając z atrakcji, jakie zaplanowali dla nich wychowawcy. 

2a i 2b poznaje Polskę!

Klasy 2a i 2b przez trzy dni zwiedzały województwo świętokrzyskie w ramach programu "Poznaj Polskę". Od 4 do 6 maja w czasie wspólnej wycieczki miały okazję zobaczyć ciekawe miejsca, a także integrować się.