Wiadomości ze szkoły podstawowej

• Uczniowie klasy 2b biorący udział w projekcie "EkoRok ze Źródłami w naturze" w parku na Zdrowiu.
    Szkoła podstawowa,

"EkoRok ze Źródłami w naturze".

Klasa 2b bierze udział „EkoRok ze Źródłami w naturze” organizowanym przez Ośrodek Działań Ekologicznych „Źródła”.

• Powitanie rodziców i dzieci przez Księdza Dyrektora Roberta Bednarskiego.

Integracja klasy 2b SSP

W piątek 18 października klasa 2b SSP spotkała się na wspólnej integracji.

• Aktorzy teatru Beznazwy przed szkołą salezjańską w Ostródzie.

Przegląd Inicjatyw Teatralnych Junior 2024

Grupa aktorów Beznazwy z klas 5 i 6 uczestniczyła w sobotę 19 października w Przeglądzie Inicjatyw Teatralnych Junior w Ostródzie.

• Szkoła podstawowa,

Wyzwanie czytelnicze - CZAS START!

W dniu dzisiejszym wystartowało Wyzwanie czytelnicze dla klas 1-3. Osoby, które zgłosiły się do wyzwania otrzymały mailowo karty z pytaniami.

• Kręci mnie mój zawód 2024

Wielki sukces uczennic 6a w konkursie Kręci mnie mój zawód

W czwartek 17.10.2024 odbyła się uroczysta gala podsumowująca drugą edycję konkursu pt.

• Pani Justyna Zaręba rozmawiająca o książkach z uczennicami klasy 2a

Jak powstają książki?

Rodzice naszych uczniów chętnie włączają się w edukację swoich dzieci, dzieląc się swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami.

• Samorząd Uczniowski Salezjańskiej Szkoły Podstawowej (fot. Bartosz Żak)

Dzień Edukacji Narodowej i nowy Samorząd w SSP

Świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej, a wraz z nim przekazanie władzy Samorządu Uczniowskiego oraz Dzień Papieski.

• Dla Rodzica, Szkoła podstawowa,

Turystyka aktywna klasy 4b

W sobotę 12.10.2024 grupa uczniów 4b wraz z ojcami i wychowawcą udali się na krótką wycieczkę rowerową.

• Liceum, Szkoła podstawowa,

Byliśmy w Zatorze

W miniony piątek uczniowie klas siódmych (a,d,c), 5a oraz 2D zebrali się punktualnie o 5.30 pod szkołą, by od 10 do 18 pokonywać swoje ograniczenia w parku rozrywki Energylandia i

• Uczennice klasy drugiej na dworcu Łódź Fabryczna (fot. Agnieszka Konicka-Kula)
    Dla Rodzica, Szkoła podstawowa,

Pociągiem...do biblioteki!

1 października uczniowie klasy 2D SSP udali się do biblioteki miejskiej w Justynowie. Niewątpliwie wielką przygodą okazała się podróż pociągiem.