Koła zainteresowań

dla liceum
Nazwa koła
Kiedy i gdzie
Prowadzący
Zwykle ostatni czwartek miesiąca.  
Magdalena Kopeć
Wtorki - 9 lekcja, 15:30-16:15.  sala 316
Magdalena Kopeć
Środy na 7 lub 8 godzinie lekcyjnej​.
Daria Zawiasa
Czwartek, godz. 14.30 - 15.30, sala kondycyjna.
Arseniusz Bojanowski
Poniedziałek, godz. 14.40-15.25 sala 205
Zofia Ziółkowska
Pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca, godz. 13.35, sala 102.
Agnieszka Lange
wg kalendarza wydarzeń, średnio raz w miesiącu
Marcin Paździor
Czwartek, godz.7:15-08:00, sala K2.
Anna Suchodolska
Poniedziałek godz. 15.30 - 16.15, sala 104
Dominika Franoszek
Poniedziałek, czwartek i piątek godz. 15.30 - 16.15, pracownia ceramiczna.
dr Łukasz Leszczyński
czwartek, godz. 8.55 - 9.40, sala 306
Tadeusz Brojewski
poniedziałki godz.13:35 - 14:20​, sala 311
Joanna Skoczylas
Poniedziałek, godz. 15:30 - 18:00, sala: Boska Akademia Kulinarna
Jan Michniewicz
Wtorek, godz. 13:35 - 14:20, sala 103
Anna Pietrzak
Drugi i czwarty poniedziałek miesiąca, godz. 13.35, sala 102.
Agnieszka Lange
Do ustalenia
Mateusz Kacprzykowski
Do ustalenia
Ilona Bartoszek
Do ustalenia
Maria Wilk
Wtorek 8.55-9.40 sala 203 
Izabela Deszcz
Wtorek, 10.40-13.30 sala 202
Henryk Czekalski
Do ustalenia
Maria Wilk
Środa 14:45 - 15:30, pracownia 106.
Jolanta Sowińska-Gogacz
Wtorek, godz. 15.30 - 16.15, sala n205
Katarzyna Boborykin
Środa, godz. 15.30, sala 109 - dla szkoły podstawowej. Piątek, godz. 14.40, sala K2 - dla liceum.
ks. Maciej Drewniak
Piątek 16.30 - 18.00; hala sportowa
Artur Zienczyk
Wtorki, na 4 lekcji w sali K4 (alternatywnie - środa, 7 lekcja, sala K3)
Magdalena Kopeć
Środa 14.40-15.25 sala 205
Zofia Ziółkowska
Czwartki godz. 7:15 - 8:00, sala 103
Anna Pietrzak
Środa, godz. 7:15 - 8:00, sala K1
Anna Suchodolska
Piątek, godz. 13.35 - 14.20, sala 305
Zofia Klepczyńska
Środa, godz.13.35-14.20, sala K4; Wtorek, godz. 8.55-9.40, sala 310
Zofia Klepczyńska
Poniedziałek, 15:30 - 16:15 Rozmównica
Mateusz Kacprzykowski
Środa, 7 godz. lekcyjna, sala 305 Wtorek, 4 godzina lekcyjna, sala 307
Anna Lauk-Żuraw
Grupa zaawansowana: poniedziałek, 16.30 - 18.30; wtorek ,16.00 - 18.15. Grupa początkująca: czwartek, 15.30 - 17.45 Aula szkolna im. Ks. Bosko
Sylwia Gajewska, Dominika Ślifierska
Godzina i miejsce do ustalenia. 
Sylwia Moździerzewska
zwykle w czwartki od 15:00 spotykamy się w szkole, sala 304 lub wędrujemy po mieście, po kraju, po świecie...
Magdalena Kopeć
Wtorek, godz.13.35 - 14.20; sala 306
Ewa Szczepanik-Cnotalska
Do ustalenia
Michał Tarnowski
Ustalony dzień w tygodniu (środa lub czwartek, ​od 16.00 do 18.00).​
Henryk Czekalski
Poniedziałek 9.50-10.35
Zofia Ziółkowska
Poniedziałek: 15.30 Środa: 16.00 sala muzyczna (dolna)
Weronika Łubisz