Liceum

Wiadomości

Od czwartku, 23 września br., można odbierać mundurki. W auli Jana Pawła II (wejście do domu salezjanów i Bursy) mundurki będą wydawane w dni robocze w godzinach 7.30-9.30 oraz 14.30-17.30. W przyszłym tygodniu będą dostarczone koszulki z długim rękawem. Informację dodatkową przekażemy na stronie szkoły. Zapraszamy!

Ślubowanie klas 1 SLO 2021

Druga połowa września oraz święto Stanisława Kostki są w naszej szkole wskazówką, że czas na ślubowanie klas pierwszych liceum.

KreDA

W środę 22.09.2021r. w szkole odbyło się kolejne spotkanie pod nazwą KreDA - Kreatywne Działania Absolwentów. Podczas tych spotkań absolwenci naszej szkoły opowiadają o swoich doświadczeniach, które przeżyli po ukończeniu szkoły.

Zaskakująca Eucharystia - Arena Młodych 2021

W zasadzie prawie połowa szkoły, czyli liceum, uczestniczyła w tym wydarzeniu i sami mogli tego doświadczyć; ta druga część, która nie była, może to zobaczyć na YouTubie; warto jednak zaznaczyć, że w poniedziałek 13 września uczniowie SLO wraz z wychowawcami uczestniczyli w Arenie Młodych.

Ubezpieczenie ucznia jest dobrowolne. Zainteresowanych rodziców prosimy o podjęcie decyzji o ubezpieczeniu dziecka do 25 września 2021 r.