Liceum

Matura 2022 rozpoczęta

Było trochę obaw i niepewności z powodu pogody. Kasztany jednak zakwitły i matura 2022 mogła się rozpocząć zgodnie z harmonogramem.

Erasmus w Polsce

W ostatnim tygodniu kwietnia gościliśmy w szkole uczniów i nauczycieli z Portugalii i Francji, pracując razem w ramach projektu Erasmus Plus "Music and Theater at the service of multicultural dialogue: playing together to build a common European identity”.

Pożegnanie maturzystów 2022

Zakończenie roku szkolnego jest zawsze ważnym wydarzeniem, tym bardziej jeśli dotyczy ostatnich klas szkoły średniej, które w tym roku opuszczają mury szkoły salezjańskiej. W piątek 29 kwietnia pożegnaliśmy maturzystów rocznik 2022.

Rekolekcje wielkopostne 2022

Po rocznej, wywołanej pandemią, przerwie udało nam się odprawić tradycyjne szkolne rekolekcje wielkopostne. Odbywały się one w różnych dniach Wielkiego Postu 2022. Ich zwieńczeniem i zakończeniem był Wielki Tydzień.