Wiadomości dla:

ferie zimowe

Ferie w szkole!

W pierwszym tygodniu tegorocznych ferii trzydzieścioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w półkoloniach zorganizowanych specjalnie dla nich!

Obóz dla aktywnych - Włochy zima 2023

Serdecznie zapraszamy uczniów od klasy szóstej aż po liceum na zimowy obóz młodzieżowy do Włoch. Odwiedzimy Wenecję, Rzym, Watykan, Asyż i Padwę, czyli najpiękniejsze i najważniejsze miejsca Półwyspu Apenińskiego! Przepłyniemy się tramwajem wodnym w Wenecji, pospacerujemy po urokliwych uliczkach Rzymu, poznamy wszystkie cztery słynne rzymskie bazyliki, zwiedzimy najciekawsze miejsca Watykanu, odbędziemy audiencję generalną u Papieża Franciszka (jeśli będzie taka możliwość), pomodlimy się w Asyżu i Padwie, czerpiąc z włoskiego klimatu. Będzie także czas na integrację, wspólne gry i zabawy.

Ferie na Wodnej

Najmłodsi uczniowie z przyjemnością przedłużyli swój pobyt w szkole o tydzień. Od 14 do 18 lutego spotykali się na wspólnej zabawie podczas półkolonii zorganizowanych przez panią Weronikę Łubisz i nauczycieli wczesnoszkolnych. Był czas na zajęcia sportowe, plastyczne, kulinarne oraz działania według własnego pomysłu. Odwiedziliśmy łódzką Palmiarnię, bawiliśmy się w parku Źródliska i na ulicy Żywiołów. Obejrzeliśmy też film w kinie i szaleliśmy w basenach Suntago. Jak było? Warto zajrzeć do naszej galerii.

Obóz młodzieżowy Włochy 2022

Serdecznie zapraszamy uczniów Salezjańskiej Szkoły Podstawowej (od klasy 7 SSP) oraz uczniów Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego na zimowy obóz młodzieżowy do Włoch. Odwiedzimy Wenecję, Rzym, Watykan, Asyż i Padwę, czyli najpiękniejsze i najważniejsze miejsca Półwyspu Apenińskiego! Termin wyjazdu od 14 do 20 lutego 2022 roku. Czekamy na Ciebie!

Szkoła zimą 2021

Trwają nieoczekiwane ferie zimowe 2021, a wraz z nimi nieoczekiwany (a może właśnie oczekiwany) śnieg. Warto zobaczyć więc jak szkoła wygląda zimą.