Zaproszenie na zimowisko na Podhalu 2025

Marcin Paździor

19 września 2024 r.

Zespół Szkół Salezjańskich zaprasza na zimowisko (15-12 lutego 2025) w Białce Tatrzańskiej.

Zespół Szkół Salezjańskich zaprasza na zimowisko (15-22 lutego 2025), na którym nie zabraknie atrakcji dla ciała jak i dla ducha.

Zimowisko będzie trwać aż osiem dni, w tym pięć dni na stokach Białki Tatrzańskiej i innych w ramach karnety SuperTatraSki. Na stokach będziemy przebywać dwa razy dziennie po ok. 2-3 godziny. Szóstego dnia odpoczniemy na miejscu korzystając z gorących wód na Termach Bania. Każdego dnia wieczorną modlitwę poprzedzi pogodny wieczór integrujący grupę.

Cena: 2470zł

Cena zawiera: 7 noclegów, wyżywienie: śniadanie, obiad, kolację, przejazd autokarem, 5-dniowy karnet, ubezpieczenie NNW, pobyt na Termach Bania, opiekę wychowawców, smaczną pamiątkę z gór.

Zakwaterowanie w sprawdzonym pensjonacie Pod Tatrami (Środkowa 49 i 59a) w Białce Tatrzańskiej. Pokoje 2-3-4-5 osobowe wyposażone są w łazienki. Ośrodek posiada salę kominkową, w której odbywać się będzie pogodny wieczór oraz suszarnię do przechowywania sprzętu narciarskiego.

Licealiści planowo mieszkać będą z wychowawcą w sąsiednim budynku i dotrą pociągiem.

Zapisy w formie elektronicznej ([email protected]) przyjmuję do 18.10.2024. Do tego dnia należy również pobrać z sekretariatu dokumentu, wypełnić i zwrócić wraz z zaliczką 470zł. Pozostała kwota, 2000zł płatna do 25.01.2025 w gotówce lub na konto szkolne podane w odpowiednim momencie (odbędzie się wtedy spotkanie organizacyjne - obowiązkowe dla rodziców, których dzieci jaką po raz pierwszy na Podhale).

Planujemy utworzyć cztery grupy (w zależności od zaawansowania uczestników), w tym dla licealistów.

Będzie utworzona grupa 7-8 osobowa dla mniejszych dzieci (klasy 2-3), którzy już narty to nie pierwszyzna, ale z racji na wiek będą pod nieustanną opieką instruktora, który będzie wyłącznie do ich dyspozycji (dwie godziny po śniadaniu i dwie godziny po obiedzie przez pięć dni). Jest to dodatkowy koszt ok. 550zł za osobę.

Istnieje możliwość umówienia indywidualnych lekcji z instruktorem (ok. 130zł). Dla początkującego narciarza cztery lekcje indywidualne są zwykle wystarczające (od czwartej klasy). Polecam również 1-2 lekcje dla narciarzy, którzy niedawno zaczęli przygodę ze sportem zimowym lub dla przypomnienia i doskonalenia umiejętności pod okiem fachowca. Istnieje również możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego (kompletnego) z zaprzyjaźnionej miejscowej wypożyczalni w przystępnej cenie ok. 250zł/5dni (narty-komplet) i 275zł/5dni (snowboard-komplet). Dokładne ceny lekcji i wypożyczenia sprzętu będą znane po Bożym Narodzeniu.

W pensjonacie jest miejsce dla 2-3 rodzin (w zależności od wielkości), które chciałyby pojechać w to miejsce niezależnie od naszej grupy, ale na naszych warunkach finansowych.

Zgłaszając dziecko proszę napisać, czy będą potrzebne lekcje indywidualne (określić ile). W styczniu może już nie być możliwości zamówienia lekcji o sensownej porze.

Gdyby nasunęły się pytania, proszę o kontakt osobisty lub mailowy ([email protected]).

Aktualizacja 19.09.2024, 7.25:

Pozostało 25miejsc dla SSP i 8 dla SLO