Ładowanie strony...
24 września 2021

Zimowisko 2022 na Podhalu (w ferie)

Marcin Paździor

Zespół Szkół Salezjańskich zaprasza na zimowisko (12-19 lutego 2022) w Białce Tatrzańskiej.

Zespół Szkół Salezjańskich zaprasza na zimowisko (12-19 lutego 2022), na którym nie zabraknie atrakcji dla ciała jak i dla ducha.

Tym razem zimowisko będzie trwać aż osiem dni, w tym pięć dni na stokach Białki Tatrzańskiej i innych w ramach karnety TatraSki. Na stokach będziemy przebywać dwa razy dziennie po ok. 2-3 godziny. Szóstego dnia odpoczniemy na miejscu korzystając z gorących wód na Termach Bania. Każdego dnia wieczorną modlitwę poprzedzi pogodny wieczór integrujący grupę.

Cena: 1500zł

Cena zawiera: 7 noclegów, wyżywienie: śniadanie, obiad, kolację, przejazd autokarem, 5-dniowy karnet, ubezpieczenie NNW, 3 godzinny pobyt na Termach Bania, opiekę wychowawców, smaczną pamiątkę z gór.

Zakwaterowanie w sprawdzonym pensjonacie Pod Tatrami (Środkowa 49) w Białce Tatrzańskiej. Pokoje 2-3-4-5 osobowe wyposażone są w łazienki. Ośrodek posiada salę kominkową, w której odbywać się będzie pogodny wieczór oraz suszarnię do przechowywania sprzętu narciarskiego.

Zapisy w formie elektronicznej przyjmuję wraz z zaliczką 300zł do 15. października 2021 lub wyczerpania miejsc. Karta kwalifikacyjna będzie dostępna od 8. listopada na szkolnej stronie do wydrukowania, wypełnienia i dostarczenia do sekretariatu do 20. grudnia 2021.  Pozostała kwota, 1200zł płatna do 19.01.2022 (odbędzie się wtedy spotkanie organizacyjne - nie jest obowiązkowe, głównie dla rodziców, których dzieci jaką po raz pierwszy na Podhale). Można skorzystać z bonu 500+ w ten sposób, że w dniach 10-14 stycznia 2022 będzie trzeba skontaktować się z gospodarzami naszego miejsca (pomogę to uczynić) i zapłacić bonem. Po tym terminie nie będzie to możliwe (dla bezproblemowej weryfikacji opłat). Pozostałą kwotę dopłacić na spotkaniu lub wcześniej.

Planujemy utworzyć trzy lub cztery grupy (w zależności od zaawansowania uczestników) - dla stawiających pierwsze kroki na śniegu, dla stawiających drugie kroki na śniegu oraz jedną lub dwie grupy dla jeżdżących zdecydowanie samodzielnie.

Będzie utworzona grupa 6-7 osobowa dla maluchów (klasy 1-3), dla których to będzie pierwszy raz na nartach. Podczas pobytu na stoku będą pod opieką instruktora, który będzie wyłącznie do ich dyspozycji (dwie godziny po śniadaniu i dwie godziny po obiedzie przez pięć dni). Jest to dodatkowy koszt ok. 450zł za osobę.

Istnieje możliwość umówienia indywidualnych lekcji z instruktorem (ok. 100zł). Dla początkującego narciarza cztery lekcje indywidualne są zwykle wystarczające (od czwartej klasy). Polecam również 1-2 lekcje dla narciarzy, którzy niedawno zaczęli przygodę ze sportem zimowym lub dla przypomnienia i doskonalenia umiejętności pod okiem fachowca. Istnieje również możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego (kompletnego) z zaprzyjaźnionej miejscowej wypożyczalni w przystępnej cenie 150zł/5dni (narty-komplet) i 175zł/5dni (snowboard-komplet).

W pensjonacie jest miejsce dla 2-3 rodzin (w zależności od wielkości), które chciałyby pojechać w to miejsce niezależnie od naszej grupy, ale na naszych warunkach finansowych.

Zgłaszając dziecko proszę napisać czy będą Państwo korzystać z bonu turystycznego, czy dziecko będzie w grupie dla początkujących, czy będą potrzebne lekcje indywidualne (określić ile).

Gdyby nasunęły się pytania, proszę o kontakt osobisty lub mailowy ([email protected]).

 

Pozostało 0 miejsc (28.09.2021, 20:29), przyjmuję na listę rezerwową