Ładowanie strony...

Wiadomości dla:

inicjatywy i pomysły

Dzień Życzliwości klasy 5a SSP

21 listopada obchodzony jest Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Klasa 5a SSP urządziła z tej okazji akcję, która miała na celu wywołanie uśmiechu wśród uczniów i nauczycieli naszej szkoły w ten ponury jesienny dzień.

Szkolne Koło Różańcowe. Przyłącz się!

Szkolne Koło Różańcowe to propozycja dla tych, którzy chcą nauczyć się modlitwy. Koło daje możliwość nie tylko regularnej modlitwy różańcowej, ale również modlitwy we wspólnocie. Dodatkowo jest formą pomocy tym, którzy potrzebują modlitwy.

Plac zabaw

Organizujemy zrzutkę na plac zabaw dla dzieci na terenie szkoły. Przeczytaj i wesprzyj marzenia dzieci!

Prima aprilis 2022 bez plecaka

Żart w dobrym guście to 1 kwietnia niemal obowiązek. Licealiści postanowili zażartować ze szkolnych tornistrów i trochę z siebie i zorganizowali sobie dzień bez plecaka.

Maturzyści bez plecaka

W co zapakować książki, zeszyty i inne przybory szkolne? Może w sklepowy koszyk, wiaderko, kosz na bieliznę, bańkę na mleko, oponę, odkurzacz ...?

Zainspirowani 2022

Bez względu na to, jakie następują czasy, sztuka i potrzeba twórczości trwają. Według Apollinaire'a, z każdej próżni i pustki rodzi się nadzieja. Dla nas tą nadzieją jest sztuka. "Zainspirowani" to wystawa zorganizowana przez artystów naszego liceum. Zapraszają oni do obejrzenia prac powstałych w czasie nauki zdalnej.