30 maja 2024

Salezjański Koncert Charytatywny

Maciej Drewniak

Drodzy nauczyciele, rodzice, absolwenci oraz uczniowie. Z wielką przyjemnością zapraszamy Was na Salezjański Koncert Charytatywny, który odbędzie się w naszej szkole, 4 czerwca o godzinie 19.

Wydarzenie to jest inicjatywą naszej szkolnej młodzieży. Od rana w szkole będą sprzedawane ciasta, a podczas wydarzenia różne wypieki, ale też książki i inne ciekawe przedmioty.

Wszystkie uzbierane środki zostaną przekazane na leczenie Pani Ewy Cendrowicz. Jest ona mamą czwórki dzieci. Ostatnie przyszło na świat zaledwie kilka tygodni temu. W drugim trymestrze ciąży u Pani Ewy został zdiagnozowany guz trzustki. Czeka ją bardzo poważna operacja, po której powrót do zdrowia zajmuje wiele miesięcy, zostawiając często przy tym liczne skutki uboczne.

Dlatego nasza szkoła pragnie wspomóc Panią Ewę, organizując dla niej to wydarzenie. Nie może was zabraknąć!