osiągnięcia

Dobre wyniki egzaminu ósmoklasisty 2023

Gratulujemy absolwentom szkoły podstawowej i ich nauczycielom bardzo dobrych wyników z egzaminów ósmoklasisty.

W poniedziałek, 3 lipca, Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikowała wyniki egzaminu ósmoklasisty 2023. Okazało się, że nasi uczniowie, a właściwie już absolwenci, napisali go na wysokim poziomie. Warto spojrzeć na zestawienie średnich wyników w naszej szkole z wynikami ogólnopolskimi.

Egzamin maturalny

Matura 2023

Rozpoczęły się egzaminy maturalne 2023. W naszej szkole przystąpiło do nich 84 uczniów ostatnich klas liceum.

Niedawno zakończyli rok szkolny, a dziś rozpoczęli zdawanie egzaminu dojrzałości. Są pierwszym rocznikiem, który ukończył czteroletnie liceum ogólnokształcące i uczył się zgodnie z nową podstawą programową. Dlatego jako pierwsi zdają maturę w nowej formule 2023.

Egzaminy ósmoklasisty 2022

Dziś, we wtorek 24 maja, rozpoczęły się egzaminy ósmoklasisty. Przystąpiły do nich dwie najstarsze klasy naszej szkoły podstawowej – w sumie 59 osób.

Pierwszego dnia uczniowie pisali język polski; w drugim - zmierzą się z matematyką; trzeciego zaś - będą zdawać język angielski i jedna osoba język hiszpański.

Wspieramy ich i modlimy się wraz z nimi szczególnie podczas Mszy św. o godz. 8:00, która jest sprawowana w kościele każdego dnia przed egzaminem.

Egzaminy ósmoklasisty 2021

Rozpoczęły się tegoroczne egzaminy ósmoklasisty. W naszej szkole pisze je 51 uczniów najstarszych dwóch klas szkoły podstawowej.

Egzaminy potrwają trzy dni: od 25 do 27 maja. We wtorek uczniowie zdają język polski, w środę - matematykę, w czwartek - język obcy.

Każdego dnia zapraszamy uczniów i ich rodziny na Mszę św. o godz. 8.00 do naszego kościoła, aby modlić się o dary Ducha Świętego dla ósmoklasistów.

Matura 2021 rozpoczęta

Rozpoczęły się matury AD 2021. Przystąpiło do nich 88 uczniów klas trzecich liceum, którzy niedawno zakończyli naukę w Salezjańskim Liceum.

Przez pierwsze trzy dni, od 4 do 6 maja, trwają egzaminy na poziomie podstawowym: z polskiego, matematyki i języka obcego.

Od 7 maja rozpoczną się egzaminy rozszerzone. Wtedy do tegorocznych maturzystów dołączą absolwenci z poprzednich lat, którzy będą poprawiać wybrane przez siebie przedmioty.

egzaminy

Egzaminy Cambridge już w naszej szkole!

Z wielką przyjemnością informujemy, że podpisaliśmy umowę z British Council w zakresie przeprowadzania egzaminów Cambridge z języka angielskiego w naszej szkole, przez co staliśmy się ich oficjalnym partnerem.

Wejście do międzynarodowego programu Addvantage umożliwia nam stacjonarne przygotowanie i zdawanie egzaminów na terenie naszej placówki. Dotyczy to egzaminów na wszystkich poziomach dla dzieci i dorosłych z naszej szkoły oraz z zewnątrz.

Egzamin ósmoklasisty 2019 - informacje

W poniedziałek, wtorek i środę (15-17 kwietnia) od godz. 9.00 będą odbywały się egzaminy ósmoklasisty. Uczniów klas 8 SSP oraz rodziców zapraszamy każdego dnia egzaminacyjnego na Mszę św. w intencji zdających egzamin.

Eucharystia będzie sprawowana w kaplicy szkolnej (na III p.) o godz. 8.00.

Prosimy ministrantów o służbę liturgiczną oraz osoby chętne do zaangażowania w czytania i śpiew psalmu.

Egzamin gimnazjalny

Egzamin gimnazjalny 2018

Dnia 18 kwietnia uczniowie Gimnazjum Salezjańskiego rozpoczęli zdawanie egzaminu gimnazjalnego.

Egzamin gimnazjalny 2017 - wyniki

Z nieskrywaną satysfakcją prezentujemy wyniki egzaminu gimnazjalnego 2017. Gratulujemy naszym uczniom i ich nauczycielom bardzo dobrych osiągnięć.