28 stycznia 2020

Egzaminy Cambridge już w naszej szkole!

Magdalena Wójcik

Z wielką przyjemnością informujemy, że podpisaliśmy umowę z British Council w zakresie przeprowadzania egzaminów Cambridge z języka angielskiego w naszej szkole, przez co staliśmy się ich oficjalnym partnerem.

Wejście do międzynarodowego programu Addvantage umożliwia nam stacjonarne przygotowanie i zdawanie egzaminów na terenie naszej placówki. Dotyczy to egzaminów na wszystkich poziomach dla dzieci i dorosłych z naszej szkoły oraz z zewnątrz.

Pierwsze egzaminy odbędą się w maju, rozpoczynamy zatem rejestrację chętnych do zdawania egzaminów:

Starters (YLE) - poziom początkujący

Movers (YLE) - poziom A1

Flyers (YLE) - poziom A2

B2 First (FCE) - poziom B2

Uczniowie klas III szkoły podstawowej podejdą do egzaminu Starters jako efekt ich trzyletniej pracy na lekcjach angielskiego.

Przygotowania do egzaminów Movers oraz Flyers trwają w ramach kółek Cambridge English.

Wszystkich zainteresowanych zarejestrowaniem dziecka na egzamin prosimy o kontakt z koordynatorem projektu - p. Magdaleną Wójcik.

Adres mailowy: [email protected]

Magdalena Wójcik