28 kwietnia 2023

Pożegnanie maturzystów AD 2023

Janusz Ćwik

Salezjańskie Liceum w Łodzi opuszcza kolejny rocznik maturzystów. Świadectwo ukończenia szkoły otrzymało 84 abiturientów.

Uroczystość rozpoczęła się od Eucharystii. W homilii, odnosząc się do czytań liturgicznych, ks. Dyrektor wskazał na to, że należy zadbać w swoim życiu o utworzenie prawidłowej hierarchii wartości. W drugiej części uroczystości w auli szkolnej rozdane zostały świadectwa, wyróżnienia i nagrody. Przemawiający uczniowie, maturzyści i ks. Dyrektor dziękowali sobie nawzajem za wspólnie spędzone lata. Na zakończenie młodsi koledzy i koleżanki z klas trzecich SLO przygotowali pożegnanie w postaci humorystycznego filmu. Rodzice, nauczyciele, wychowawcy i uczniowie - wszyscy życzą maturzystom:  POWODZENIA !

fot. Janusz Ćwik