Wiadomości dla:

Adwentowy Dzień Skupienia

Skupienie adwentowe 2023

Ks. Łukasz Dumiński poprowadził w naszej szkole Adwentowy Dzień Skupienia, który tradycyjnie przypadł w uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, a więc 8 grudnia.

Adwentowe skupienie w SLO 2021

Tegoroczny Adwentowy Dzień Skupienia dla liceum z wielu względów był wyjątkowy. Przede wszystkim odbył się “w realu” (ten zeszłoroczny przeżywaliśmy na YouTube’owym kanale “Salezjanie z Wodnej”). Poza tym poprowadzili go nasi absolwenci. I po trzecie oficjalnie rozpoczęły służbę liturgiczną licealne bielanki.

Adwentowy Dzień Skupienia 2020

W Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, 8 grudnia 2020 r., będziemy przeżywać szkolny Adwentowy Dzień Skupienia. Dołącz do nas o 12.00 na YouTube: https://youtu.be/7Us0MFMaiRs

Adwentowy Dzień Skupienia dla SLO 2019 w Katedrze

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny jest w naszej szkole każdego roku obchodzona jako Adwentowy Dzień Skupienia. Tym razem uroczystość ta przypada w niedzielę, więc dzień skupienia przeżyliśmy w piątek 6 grudnia.

Adwentowy Dzień Skupienia 2019