15 marca 2017

Sukcesy naszych uczniów w wojewódzkich konkursach przedmiotowych w roku szkolnym 2016/17

Maciej Drewniak

Możemy z dumą powiedzieć, że wojewódzkie konkursy przedmiotowe to nasza specjalność. A to za sprawą zdolnych uczniów i dobrych nauczycieli.

W bieżącym roku szkolnym kolejni uczniowie naszego salezjańskiego gimnazjum (SG) sięgnęli po tytuł laureata lub finalisty w wojewódzkich konkursach z chemii, biologii, plastyki i muzyki.

Michał Sawiak z klasy 3c SG zdobył tytuł laureata wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z chemii. Finalistką tego konkursu została też Maja Gawron z tej samej klasy.

Natomiast laureatką wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z biologii została Anna Paszyn z klasy 3d SG.

Tytuł laureata wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z plastyki zdobyły Katarzyna Ogrodowczyk z klasy 3b SG oraz Maja Szymańska z klasy 2b SG.

Tytuł laureata wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z muzyki zdobyła Hanna Cieplucha z klasy 2d SG.

Serdecznie gratulujemy sukcesów i życzymy dalszych osiągnięć naukowych!

fot. Izabela Deszcz