Wiadomości dla:

konkursy/olimpiady

Weź udział w konkursie biblijnym 2021

Wszystkich chętnych licealistów zapraszam do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej. Zakres bieżącej edycji obejmuje Księgę Ezechiela i Ewangelię według św. Jana wraz z wprowadzeniami, przypisami i komentarzami oraz słownikiem (Edycja Świętego Pawła, 2011). Zgłoszenia do 24 lutego 2021 r. u ks. Macieja Drewniaka ([email protected]).

Zapraszam do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej. W tym roku możesz lepiej poznać Księgę Powtórzonego Prawa oraz List do Hebrajczyków.

33. edycja Olimpiady teologicznej

Już po raz kolejny uczniowie naszego liceum uczestniczą w Olimpiadzie Teologii Katolickiej (OTK). W tym roku odbywa się ona pod hasłem “Bóg jest Miłością objawioną w Słowie”.

Witam, już w najbliższy czwartek (29.09.2022) o godz. 9:00 (proszę o przybycie o 8:50) w sali K3 odbędzie się część testowa XVIII OMJ.

Sukces Marty z 6a!

Uczennica klasy 6a: Marta Gosławska-Żeligowska wzięła udział w Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego Sportowego w Płocku i w Rypinie (styl Standard i Latino). Wraz z partnerem Stanisławem Drzewieckim, uczniem Szkoły Podstawowej nr 1 z Tomaszowa Mazowieckiego. Tancerze zdobyli dwa złota, srebro i dwa brązy! Serdecznie gratulujemy i bardzo cieszymy się, że nasi uczniowie rozwijają swoje pasje, zdolności i są nagradzani za wykonaną pracę! Brawo!