Wiadomości dla:

konkursy/olimpiady

Weź udział w konkursie biblijnym 2021

Wszystkich chętnych licealistów zapraszam do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej. Zakres bieżącej edycji obejmuje Księgę Ezechiela i Ewangelię według św. Jana wraz z wprowadzeniami, przypisami i komentarzami oraz słownikiem (Edycja Świętego Pawła, 2011). Zgłoszenia do 24 lutego 2021 r. u ks. Macieja Drewniaka ([email protected]).

Słówka o Ks. Bosko w styczniu 2024

Styczeń to miesiąc Księdza Bosko, bo to właśnie w tym miesiącu - a dokładnie 31.01 - obchodzimy w Kościele jego wspomnienie. Dla nas jest również Dzień Patrona Szkoły.

W roku szkolnym 2023/2024 Zespół Szkół Salezjańskich im. Księdza Bosko w Łodzi organizuje Konkurs o Księdzu Bosko. Jest on związany z 200 rocznicą pierwszego proroczego snu, który Janek Bosko miał w 9 roku życia.