3 listopada 2019

Zimowisko w Poroninie dla SSP!

Piotr Drzewiecki

Zapraszamy uczniów od 4 do 8 klasy naszej Szkoły Podstawowej na zimowisko do Poronina, z codziennym szaleństwem i nauką jazdy na nartach w stacji Suche! Zimowisko od 12 do 18 stycznia 2020 roku!

Poronin  malownicza wieś podhalańska położona w południowej części województwa małopolskiego, powiecie tatrzańskim, w gminie Poronin. Sąsiaduje z kilkoma podhalańskimi miejscowościami: Białym Dunajcem, Zakopanem, Suchem,  Bukowiną Tatrzańską i Gliczarowem.

ZAKWATEROWANIE:

Pensjonat o wysokim standardzie, Tatrzański Relax *** https://www.tatrzanskirelax.pl w pokojach 2,3,4 osobowych
z balkonem, łazienką, TV, bezpłatne WI-FI. W pensjonacie do dyspozycji grupy bilard, piłkarzyki, cymbergaj, duży TV, dwie sale konferencyjne z profesjonalnym nagłośnieniem.

WYŻYWIENIE:

trzy posiłki dziennie, śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad
z deserem. Kolacja pierwszego dnia, ostatniego dnia śniadanie, prowiant na drogę.

PROGRAM:

Autokarowa wycieczka do Zakopanego. Spacer po Krupówkach – tętniącej życiem promenadzie Zakopanego, bazar pod Gubałówką. Pobyt w Aquaparku.

Szusowanie na nartach – codzienne szaleństwa na stoku. Świetna zabawa zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy pod okiem instruktorów.  Zabawy na śniegu. Zajęcia na hali sportowej. Konkursy przystosowane do wieku i zainteresowań uczestników, dyskoteka.

WARUNKI NARCIARSKIE:

Najbliższy wyciąg narciarski orczykowy u Gruloka oddalony jest 300 m od pensjonatu - trasa narciarska o długości 250 metrów - jest ratrakowana, jeżeli zajdzie taka potrzeba, sztucznie naśnieżana i oświetlona. W odległości 3,5 km od miejsca zakwaterowania znajduje się Stacja Narciarska Suche. Czteroosobowa kolej krzesełkowa o przepustowości 2200 osób/godz, przewozi narciarzy na trasę o długości 950 metrów, średnim nachyleniu 20% i różnicy wzniesień wynoszącej 137 metrów. Taśma i mały wyciąg orczykowy dedykowany dla dzieci i początkujących narciarzy. SKISUCHE jest częścią projektu Tatry Super Ski, do którego należą min: Kotelnica, Bania, Jurgów,  Koziniec, Litwinka-Grapa, Harenda-Wyciągi.

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:

• zakwaterowanie
  • 3 posiłki dziennie – kolacja pierwszego dnia, śniadanie ostatniego, prowiant na drogę powrotną
  • transport autokarem turystycznym
  • opieka doświadczonej kadry pedagogicznej,
  • zajęcia z instruktorem narciarstwa
  • ubezpieczenie NNW
  • Program KO

ŚWIADCZENIA NIE ZAWARTE W CENIE:

• Karnety narciarskie
  • Sprzęt narciarski
  • Ubezpieczenie narciarskie
  • Wszelkie nie wymienione wprost świadczenia w punkcie „Świadczenia zawarte w cenie” są świadczeniami odrębnie płatnymi, w szczególności: ubezpieczenie od kosztów rezygnacji.

INFORMACJE DODATKOWE:

¯ Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu ok 25-35 zł/dzień – narty, kask, buty.

¯ Karnety narciarskie ok. 50-70 zł/dzień (5 dniowy karnet TATRY SKI ok 360 zł)

CENA: 1150zł!!!

p. Piotr Drzewiecki - codziennie w szkole

Wpłata zaliczki 500 zł do 15.11.2019, gwarancją wyjazdu!!!!

Wpłaty gotówkowe do p. Drzewieckiego lub na konto 82 1050 1461 1000 0097 0680 8335

Zachęcamy do pobrania ulotki zimowiska!

Organizator:

Biuro Turystyczne „PROMYCZKI”