Dlaczego Beznazwy
No właśnie, dlaczego ten teatr, który już trzynasty rok działa w naszej szkole nie ma nazwy, choć właściwie ma, bo jest Beznazwy...
...to pytanie zadał i dokonywał poszukiwań nasz aktor Bartosz Brzeziński. Bo czy o nazwę tylko chodzi? To trzeba zobaczyć!
Piątka na scenie!
Po raz kolejny Teatr Beznazwy zaprasza... na spektakl o Chłopakach z Poznania.
"Tutaj jest dobrze" - historia napisana przez Ks. Wojciecha Kułaka na scenie naszej szkoły 1 grudnia o 16.30. To kolejna okazja spotkania się z niezwykłą odwagą młodych ludzi, której dziś uczą się współcześni ich rówieśnicy. Przedstawienie przeznaczone jest dla widzów od 14 roku życia.
Noc Świętych z Księdzem Bosko!
Noc Świętych to dziś, 31 października... nasz czas na spotkanie z naszymi przyjaciółmi w Niebie!
Piątka Poznańska
Tutaj jest dobrze! w czwartek 19 października o 16.30 na scenie naszej szkoły, zapraszamy!
Dlaczego teatr?
Teatr uzależnia - to mogę stwierdzić rozpoczynając piąty rok pracy w teatrze Beznazwy.
Dlaczego teatr, dlaczego Beznazwy? Dzielimy się tym, co dzieje się poza oczami widzów. O swoim doświadczeniu, prosto z serca mówi Kasia Kaleta z 2 LO:
Praca Teatru Beznazwy w roku szkolnym 2017/18
Teatr Beznazwy na tegorocznym Campo Bosco!
Campo Bosco to spotkanie młodzieży salezjańskiej z naszej warszawskiej inspektorii. Odbywa się w Czerwińsku nad Wisłą zawsze pod koniec sierpnia, tym razem był to czas od 24 do 27. To festiwal młodości, o którym większość wie, ale nie ma świadomości, co tam się dzieje naprawdę.
Teatr Beznazwy zaprasza na spektakl!!
Teatr Beznazwy zaprasza w niedzielę 7 maja 2017 roku na 16.00 na spektal "Tutaj jest dobrze".
PIT 2016 w naszej szkole
W dniach od 11 do 13 listopada 2016 r. odbył się w naszej szkole Przegląd Inicjatyw Teatralnych (PIT). Zgromadził on – już po raz piąty – grupy teatralne prowadzone przez salezjanów inspektorii warszawskiej.
Stronicowanie
- Poprzednia strona
- Strona 11
- Następna strona