Wiadomości dla:

Informacje dla wolontariuszy XXVII OIMS

Wolontariusze XXVII Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Salezjańskiej w dniu jutrzejszym spotykają się w Biurze Zawodów w Akademikach Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Strajku Łódzkich Studentów w 1981 w Domu Studenckim nr 7.

Turniej w "Dwa ognie"

W ostatnich tygodniach szkoły w klasach wczesnoszkolnych odbył się turniej gry w "Dwa ognie". Było dużo radości, ruchu i sportowego ducha. IV miejsce zajęła klasa 2a. III miejsce klasa 3a. II miejsce klasa 1a. Zwyciężyła klasa 2b.  Dziękujemy Panu Arturowi Zienczykowi za organizację spotkań. Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy!

Siatkówka: nowa pasja 2b

Chłopcy z klasy 2b odkryli nową pasję! Wszystko to za sprawą ich wychowawcy pana Artura Zienczyka. Bawiąc się w odbijanie piłki w czasie zajęć świetlicowych, doszli do momentu, by po raz pierwszy pojechać na zawody do Żyrardowa. Przygoda się zaczęła! Wszystko wskazuje na to, że to bardzo dobry początek i trochę potrwa... Powodzenia Chłopaki!

Sukces Marty z 6a!

Uczennica klasy 6a: Marta Gosławska-Żeligowska wzięła udział w Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego Sportowego w Płocku i w Rypinie (styl Standard i Latino). Wraz z partnerem Stanisławem Drzewieckim, uczniem Szkoły Podstawowej nr 1 z Tomaszowa Mazowieckiego. Tancerze zdobyli dwa złota, srebro i dwa brązy! Serdecznie gratulujemy i bardzo cieszymy się, że nasi uczniowie rozwijają swoje pasje, zdolności i są nagradzani za wykonaną pracę! Brawo!

Turniej koszykówki w Zatoce Sportu

Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły do wspólnego kibicowania naszej drużynie podczas turnieju koszykówki w Zatoce Sportu.