Ładowanie strony...

Wiadomości dla:

słówko

Ambasadorki Taize na Słówku SLO

Na poniedziałkowym Słówku w liceum gościliśmy ambasadorki Europejskiego Spotkania Młodych Taize, które w tym roku odbędzie się w Lublanie na Słowenii.

Słówko patriotyczne w SLO

Patriotycznym Słówkiem, w ramach którego uczniowie Salezjańskiego Liceum i Szkoły Rzemiosł przedstawili etiudę teatralno-muzyczną, uczciliśmy w szkole Narodowe Święto Niepodległości. 

Matusia Małgorzata i Dominik Savio

W piątek 25 listopada, obchodziliśmy wspomnienie Matusi Małgorzaty, czyli mamy św. Jana Bosko. Z tej okazji, na szkolnej scenie, po raz kolejny obejrzeliśmy etiudę teatralną, przybliżającą nam życie naszego patrona i jego otoczenia.

Uroczystość Wspomożycielki 2022 w SLO

Uroczystość Wspomożycielki Wiernych w roku Pańskim 2022 uczciliśmy uroczystszą niż zwykle modlitwą podczas Słówka. Zgodnie z tradycją miało się ono odbyć pod figurą Matki Bożej na dziedzińcu domu salezjańskiego. No właśnie miało się odbyć, ale ...

Powrót do szkoły - Słówko SLO

Po powrocie do szkoły Słówka dla klas SLO oraz 8SSP odbywają się na boisku. Korzystamy ze świeżego powietrza oraz pięknej pogody i jednocześnie staramy się zmniejszyć ewentualne ryzyko zarażenia.