Wiadomości dla:

maturzyści

Studniówka 2024

"Poloneza czas zacząć" - te ważne słowa padły również podczas tegorocznej Studniówki, która odbyła się w sobotę 13 stycznia.

Matura 2023

Rozpoczęły się egzaminy maturalne 2023. W naszej szkole przystąpiło do nich 84 uczniów ostatnich klas liceum.

Maturzyści tańczą

Studniówka zbliża się wielkimi krokami. Nasi tegoroczni maturzyści od września uczęszczają na zajęcia taneczne z walca, oraz przygotowują układ poloneza.

Pożegnanie maturzystów 2022

Zakończenie roku szkolnego jest zawsze ważnym wydarzeniem, tym bardziej jeśli dotyczy ostatnich klas szkoły średniej, które w tym roku opuszczają mury szkoły salezjańskiej. W piątek 29 kwietnia pożegnaliśmy maturzystów rocznik 2022.

Walc maturzystów 2021

Ucz się tańczyć, w przeciwnym razie nie będą aniołowie wiedzieć, co z tobą począć, człowiecze! - św. Augustyn

Matura 2021 rozpoczęta

Rozpoczęły się matury AD 2021. Przystąpiło do nich 88 uczniów klas trzecich liceum, którzy niedawno zakończyli naukę w Salezjańskim Liceum.

Pożegnanie maturzystów 2021

Trzy klasy maturalnego rocznika 2021 zakończyły swoją edukację w Salezjańskim Liceum Ogólnokształcącym. Warto podkreślić, że zrobili to z bardzo dobrymi wynikami. Msze św. oraz rozdanie świadectw odbyły się 29 kwietnia 2021 r.