Wiadomości dla:

Boże Narodzenie 2020

Życzenia Dyrektora Szkoły na Wodnej ks. Juliana Dzierżaka SDB na Boże Narodzenie 2020, kierowane do uczniów, rodziców i nauczycieli Salezjańskiej Szkoły Podstawowej, klas 4-8 oraz Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego.

Życzenia Dyrektora Szkoły na Wodnej ks. Juliana Dzierżaka SDB na Boże Narodzenie 2020, kierowane do uczniów, rodziców i nauczycieli Salezjańskiej Szkoły Podstawowej, klas 1-3.

Przesyłamy nasze najlepsze życzenia na świąteczny czas wpisane w klasowy projekt. Pastorałka w całości wykonana jest przez 1b Salezjańskiej Szkoły Podstawowej.  Na pianinie gra Karol Halbina Tło wykonał Franciszek Kowalski z Mamą Reżyseria i nagranie: Rodzice Uczniów Tekst i montaż: Sylwia Gajewska

Szopki

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, nie może zatem zabraknąć szopki. Dlatego uczennice z klasy II c - Alicja,Jagoda,Lenka i Marysia w ramach zajęć świetlicowych, przygotowały samodzielnie własne stajenki betlejemskie.

Świąteczne inspiracje

Święta coraz bliżej. Wszyscy powoli dekorujemy swoje domy. W tym odcinku pokażemy Wam jak zrobić ozdoby z papieru.