Ładowanie strony...

Projekt

British Council Addvantage Partner

Nasza szkoła jest od 2019 r. partnerem British Council i należy do Partnerskiego Programu British Council dla instytucji Addvantage: "Member of The British Council Addvantage Partnership Programme", a tym samym posiada prawo rejestrowania kandydatów na egzaminy Cambridge English Language Assessment (YLE, FCE, CAE, CPE, etc.).

Magdalena Wójcik

British Council Addvantage Partner

Odpowiedzialni za projekt

Nauczyciel języka angielskiego

Więcej

Certyfikat

Współpraca z British Council

Uczniowie naszej szkoły (ale nie tylko, zapraszamy wszystkich chętnych) mają możliwość zapisania się oraz przystąpienia do egzaminu w dogodnym czasie i dowolnej sesji egzaminacyjnej (www.britishcouncil.org).

Podpisanie porozumienia o współpracy z British Council w Warszawie, międzynarodową organizacją promującą język angielski i kulturę brytyjską w ponad 100 państwach świata, w tym od prawie 80 lat w Polsce jest dużym wyróżnieniem dla naszej placówki i może przyczynić się do jeszcze liczniejszych sukcesów naszych uczniów w dziedzinie edukacji językowej. British Council jako partner aktywnie włącza się w życie szkoły, między innymi poprzez: pomoc w organizacji szkolnych wydarzeń, interesujące inicjatywy na rzecz promowania nauki języka angielskiego wśród uczniów, a także doskonalenie warsztatu dydaktyczno-metodycznego nauczycieli poprzez organizowanie szkoleń.

Na terenie naszej szkoły prowadzone są zajęcia dodatkowe przygotowujące uczniów do egzaminów:

  • Pre A1 Starters - na poziomie początkującym (klasa 3 SSP)
  • A1 Movers - na poziomie A1 (klasy 4,5 SSP)
  • A2 Flyers - na poziomie A2 (klasa 6)

Cambridge Young Learners English Tests wyznaczają międzynarodowe standardy w nauczaniu języka angielskiego w szkołach podstawowych zarówno dla nauczycieli jak i dla uczniów. Wszyscy zdający na całym świecie są egzaminowani według tych samych zasad i dostają takie same certyfikaty Cambridge ESOL.

Certifikat

British Council Addvantage Partner

WiadomościCzytaj wszystkie