5 września 2023

Egzaminy Cambridge do wyboru!

Magdalena Wójcik

Nasza szkoła już po raz kolejny otrzymała status Cambridge English Praparation Centre, czyli ośrodka przygotowującego do najbardziej znanych egzaminów certyfikatowych Cambridge English Qualifications.

W zorganizowanych przez nas dotychczas sesjach egzaminów Cambridge wzięło już udział ponad 100 naszych uczniów. W zasadzie od samego początku uzyskują oni znakomite wyniki. Jesteśmy dumni z każdego kolejnego certyfikatu naszych dzieci, niezależnie czy jest to pierwszy z egzaminów na poziomie STARTERS, czy ostatni na naszej ścieżce edukacyjnej FLYERS.

Niezależnie od poziomu egzaminu do którego nasze dzieci przystępują, najlepsze wyniki mają zawsze ze speakingu, co jest dla nas cennym potwierdzeniem, że na naszych zajęciach dzieci faktycznie bardzo mocno otwierają się na mówienie po angielsku.

Magdalena Wójcik