Ładowanie strony...
11 kwietnia 2023

Zapisy na egzamin Cambridge English - sesja letnia 2023

Magdalena Wójcik

Jesteśmy dumni z tego, że nasza szkoła jest partnerem Premium w programie Advantage British Council. Dzięki programowi nasi uczniowie mają możliwość zdawać egzaminy Cambridge English na terenie szkoły. 

Rozpoczynamy zapisy na sesję letnią egzaminów Cambridge na poziomie Pre-A1 Starters (klasa 3), A1 Movers (klasa 5), A2 Flyers (klasa 6).

Nasza szkoła prowadzi kółka językowe przygotowujące dzieci do egzaminów jednak na egzamin zapisać się może każdy chętny uczeń.

Testy YLE nie mają ocen typu „zdany” – „niezdany”. Każde dziecko może otrzymać maksymalnie 5 tarczy z każdej części testu. Uzyskana liczba tarcz jest następnie przedstawiona na certyfikacie, który dziecko otrzyma około miesiąca od daty przystąpienia do testu.

Termin egzaminu: 10.06.2023 (sobota)

Koszt: 285 zł 

Miejsce egzaminu: nasza szkoła

Zgłoszenia proszę kierować mailowo na adres [email protected]

Po mailowym zgłoszeniu zostanie przesłany formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić i dostarczyć. Wysłany zostanie również numer konta, na który należy przelać opłatę egzaminacyjną. Formularz oraz potwierdzenie przelewu należy dostarczyć na powyższy adres do 28.04.

Po tym terminie nie będzie możliwość dopisania dzieci do listy.

Zapraszam do kontaktu!

Magdalena Wójcik