27 czerwca 2020

Zakończenie roku szkolnego 2019/20 dla klas wczesnoszkolnych

Maciej Drewniak

Zakończenie roku szkolnego 2019/20 odbyło się inaczej niż zwykle, tzn. w mniejszych grupach według poziomów klasowych. W wyznaczonych godzinach, po południu 26 czerwca poszczególne klasy przychodziły do Auli szkolnej.

Takie kameralne zwieńczenie kolejnego etapu edukacji wynikało z obostrzeń sanitarnych związanych z pandemią koronawirusa. Oprócz uczniów obecni byli niektórzy rodzice, dyrekcja oraz przedstawiciele grona pedagogicznego.

Świadectwa ukończenia szkoły oraz wyróżnienia i nagrody wręczyli uczniom dyrektor szkoły ks. Julian Dzierżak oraz wychowawcy klas.

Szczególnie wzruszające było zakończenie dla klas trzecich, które od nowego roku rozpoczną nowy etap nauki w klasie czwartej. Wiąże się to ze zmianą wychowawcy, klasy i nauką nowych przedmiotów. Jak podkreślali wychowawcy, uczniowie są już do tego przygotowani.

Wszystkim uczniom życzymy wielu Bożych łask, fantastycznych i owocnych wakacji; i ... do zobaczenia we wrześniu w nowym roku szkolnym.