3 kwietnia 2024

Marlena Michalik

Udało się! Po czasie wyzwań związanych ze zdobywaniem wiedzy na temat koncepcji zjednoczonej Europy, jak również jej ojców założycieli przyszedł czas na podzielenie się oficjalnymi wynikami konkursu.

Gorąco gratulujemy uczniom, którzy zdobyli najlepsze wyniki otrzymując w ten sposób tytuł laureata lub finalisty II Interdyscyplinarnego Konkursu o Robercie Schumanie. Ogromną radość sprawia fakt, że każdy z młodych talentów odnalazł się w najlepiej odpowiadającej swoim talentom kategorii konkursowej. Wielkie brawa dla tych, którzy odważyli się spróbować i wzięli udział w tej inicjatywie. Czekamy z niecierpliwością aby dzielić z Wami ten sukces w naszej szkole 12 kwietnia podczas oficjalnej gali rozdania nagród.

Do zobaczenia!

Marlena Michalik