11 marca 2022

Wygrana Pani Weroniki Łubisz

Sylwia Gajewska

Z radością i uznaniem informujemy, że  Pani Weronika Łubisz otrzymała główną nagrodę w konkursie na lekcję o polskiej muzyce, organizowanym przez Narodowy Instytut Fryderyka Chopina. Nauczycielka przygotowała i przeprowadziła zajęcia w swojej klasie wychowawczej, 2a SSP.

Pani Weronika znana jest z pracy na poziomie klas wczesnoszkolnych, dyryguje Zespołem Wokalnym i zaangażowana jest w liczne szkolne akcje. Może niewielu wie, że ukończyła ona Akademię Muzyczną w klasie fortepianu. Jest osobą niezwykle utalentowaną, pełną pomysłów, ma ogromną wiedzę i umiejętności, którymi potrafi podzielić się z dziećmi i dorosłymi.

W ramach nagrody uczennice otrzymały słuchawki a Laureatka pianino. Gratulujemy serdecznie, życząc kolejnych sukcesów!