Wycieczka Edukacyjna do Torunia

Magdalena Wiśniewska 09.05.2019

W dniu 8 maja uczniowie klas pierwszych szkoły podstawowej wybrali się na wycieczkę do Torunia, miasta narodzin Mikołaja Kopernika, pierników i średniowiecznych zabytków. Podczas wycieczki uczniowie odkrywali tajniki rzemiosła piernikarskiego u Mistrza Bogumiła, oglądali zabytki związane z życiem Mikołaja Kopernika, Muzeum Podróżników im. Tony’ego Halika, Fort IV oraz spacer po Starówce. Zobaczyli Krzywą Wieżę, kościół Św. Jana Chrzciciela i Jana Ewangelisty.
To był koniec naszego cudownego pobytu. Cali, zdrowi, pełni wrażeń i wspomnień, bogatsi w wiedzę o Toruniu, wróciliśmy do codzienności.

Dziękuję nauczycielom i wychowawcom wspierającym za fachową opiekę i uśmiech. A dzieciom za wspaniałą atmosferę podczas tej wycieczki :)