18 czerwca 2024

Wycieczka do Szwajcarii i Niemiec

Sekretariat szkoły

Wzorem lat ubiegłych organizujemy wycieczkę do Szwajcarii i Niemiec w dniach 19-25 października 2024

W bieżącym roku odbędzie się ona w dniach 19 - 25 października 2024 r. i będzie miała charakter językowo-zawodowy. Tym razem większość uczestników będą stanowili uczniowie Technikum Salezjańskiego i Salezjańskiej Szkoły Branżowej. Kilkanaście miejsc przewidzianych jest też dla uczniów klas 7-8 Salezjańskiej Szkoły Podstawowej oraz klas 1-4 Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego.

Łączna liczba uczestników: 45. Wolnych miejsc: 15 .

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z bardzo atrakcyjnej oferty, która będzie okazją do poznania pięknych krajów, podszlifowania języków angielskiego i niemieckiego oraz poszerzenia wiedzy na temat nowinek technologicznych. Szczegółowe informacje znajdują się w załączniku.

Zapisami na wycieczkę i koordynacją wyjazdu zajmuje się p. Jan Makrocki, do którego kontakt znajduje się w załączniku. W sprawach informacyjnych można też kontaktować się z p. Moniką Geremek – Sowińską poprzez Outlook.

oferta_tuttlingen_19-25.10.2024_1.pdf