15 lutego 2021

Weź udział w konkursie biblijnym 2021

Maciej Drewniak

Wszystkich chętnych licealistów zapraszam do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej.

Zakres bieżącej edycji obejmuje Księgę Ezechiela i Ewangelię według św. Jana wraz z wprowadzeniami, przypisami i komentarzami oraz słownikiem (Edycja Świętego Pawła, 2011).

Zgłoszenia do 24 lutego 2021 r. u ks. Macieja Drewniaka ([email protected]).

To już XXV jubileuszowa edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej, którego organizatorem jest Katolickie Stowarzyszenie ,,Civitas Christiana”.

Na laureatów czekają cenne nagrody, w tym zagraniczne pielgrzymki, atrakcyjne upominki rzeczowe oraz indeksy na kilkanaście kierunków kształcenia w 10 renomowanych uczelniach wyższych w Polsce, m.in.: Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II, Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie czy Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Poszczególne etapy odbędą się w następujących terminach:

• szkolny (10 marca 2021 r.),
  • diecezjalny (21 kwietnia 2021 r.) oraz
  • finał ogólnopolski (31 maja - 1 czerwca 2021 r.).

Szczegółowe informacje oraz regulamin można znaleźć na stronie internetowej Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej: www.okwb.pl oraz na facebook.pl/konkursbiblijny.