20 listopada 2015

VI Olimpiada Języka Hiszpańskiego

Agnieszka Lange

W piątek, 20 listopada, odbył się szkolny etap VI Olimpiady Języka Hiszpańskiego. Wzięło w nim udział 5 uczniów naszego liceum.

Nasza szkoła już po raz piąty wzięła udział w Olimpiadzie Języka Hiszpańskiego. W tym roku swoich sił spróbowało troje maturzystów oraz dwoje uczniów klas drugich liceum. Olimpiada odbyła się w formie elektronicznej, przy komputerach.

Wszyscy uczestnicy wykazali się bardzo dobrą znajomością języka hiszpańskiego, zaś najlepszy okazał się Krzysztof Batarowicz z klasy IIIB SLO. Krzysztof będzie teraz reprezentował naszą szkołę w drugim etapie Olimpiady, który odbędzie się 27. lutego 2016 r. Życzymy powodzenia!

Agnieszka Lange