3 kwietnia 2019

VI. Obrady Salezjańskiego Sejmu Szkolnego

Piotr Drzewiecki

W piątek (29.03.2019 r.) odbyły się VI Obrady Salezjańskiego Sejmu Szkolnego. Na 23 posłów obecnych było 20 posłów, którzy pracowali nad 4 projektami uchwał :

1. projekt uchwały o kupnie nowego zegara na halę sportową = p. Mateusz Kurpesa (Sejm przyjął projekt)

2. projekt uchwały a) o kupnie nowych kotar na hali sportowej szkoły lub ich naprawie  b) o kupnie nowych piłek halowych dla szkoły = p. Gabriel Peryt (Sejm przyjął projekt)

3. projekt uchwały o zmianie płatności za obiady = p. Roman Świderski oraz p. Wincenty Bor (Sejm odrzucił projekt)

4. projekt uchwały o wprowadzeniu do drzwi od szatni na piętrze licealnym systemu czasowego (5 sekund) = p. Gabriel Peryt (Sejm przyjął projekt)

Sejm wysłał przyjęte projekty do Samorządu Uczniowskiego (SU) i czeka w dalszym ciągu na decyzje Dyrektora Szkoły ws. projektów z II, III, IV oraz V Obrad, które miał przedstawić SU, choć niektóre projekty już weszły w życie szkoły.

Marszałek Sejmu

Remigiusz Lipski