Wiadomości dla:

wydarzenia religijne

Roraty w Adwencie

W Adwencie zapraszamy na wspólne Roraty: w poniedziałki o 6.30 w kościele, w pozostałe dni o 7.30 w kaplicy szkolnej.

Arena Młodych 2022

W ramach rekolekcji wielkopostnych będziemy uczestniczyć w Arenie Młodych: 30 marca 2022 r. (środa) - 7 i 8 klasy SSP 31 marca 2022 r. (czwartek) - klasy SLO 4-letnie

W listopadzie w sposób szczególny modlimy się za zmarłych. Wiara w "świętych obcowanie" zapewnia nas o duchowej łączności z tymi, którzy już odeszli z tego świata. Ta łączność podtrzymywana jest przede wszystkim przez nasze ofiary za zmarłych oraz modlitwę.

W piątek, 6 grudnia 2019 r., odbędzie się adwentowy dzień skupienia. Informacje szczegółowe znajdują się w Zarządzeniu. Można również pobrać szczegółowy plan tego dnia.

Rekolekcje wielkopostne

W Wielki Poniedziałek i Wielki Wtorek uczniowie szkoły podstawowej uczestniczyli w rekolekcjach prowadzonych przez Księdza Łukasza Dumińskiego.