Ładowanie strony...

Wiadomości dla:

Tutoring w SLO

Zapraszamy uczniów liceum do skorzystania z opieki tutorskiej w roku szkolnym 2019/2020. Poniżej znajdziecie odpowiedzi na podstawowe pytania związane z tutoringiem.

Rozejrzyj się! Tutorzy są wszędzie (oczywiście w naszej szkole). Poniżej znajdziecie odpowiedzi na podstawowe pytania związane z tutoringiem.

Nabór do tutoringu w II semestrze

Rozpoczął się kolejny nabór do tutoringu dla uczniów liceum. Lista kolejnych tutorów gotowych do współpracy:  Łukasz Leszczyński Magdalena Kopeć Izabela Janik Agnieszka Gryszkalis Marcin Paździor Katarzyna Boborykin Zofia Klepczyńska Marek Cygan Hanna Sowińska Elżbieta Bazyluk Tadeusz Brojewski Agnieszka Konicka-Kula Dominika Góreczna Ewa Frączyk Anna Wójcik Anna Lauk- Żuraw Serdecznie zapraszamy tych uczniów, którzy chcą wyznaczać sobie ambitne cele i rozwijać się dzięki współpracy z wybranym przez siebie tutorem. Sukces gwarantowany!

Kurs tutorski 2019

28 września rozpoczęła się kolejna edycja szkolenia na tutorów, w którym biorą udział nauczyciele z naszej szkoły. Sobotnie warsztaty wypełnione były intensywną pracą, rozmowami oraz poszukiwaniem odpowiedzi na ważne pytania związane z tutoringiem. Jesteśmy ciekawi, co przyniosą nam kolejne spotkania.