Ładowanie strony...

Wiadomości dla:

film

Spotkanie z gośćmi z Dominikany dla SLO

Za pośrednictwem Salezjańskiego Ośrodka Misyjnego z Warszawy do naszej szkoły zawitali twórcy filmu „Canillitas”, który ukazuje pracę Salezjanów na rzecz dzieci w Republice Dominikańskiej.

W tym tygodniu ruszyła kampania społeczna #uważajnasłowa poruszająca problemy, z jakimi borykają się dzieci z Zespołem Tourette'a. W kampanii wzięła udział uczennica SSP. Dzięki jej odwadze wszyscy możemy się uczyć wrażliwości na potrzeby innych osób. Na stronie https://tourette.pl/ znajdziemy dużo informacji na temat choroby tak bardzo jeszcze nierozumianej przez społeczeństwo.  

Z wielką radością zapraszamy na niezwykłe Jasełka w wykonaniu klasy 2a i 2b. Życzymy wszystkim dziecięcego zachwytu i ufności na każdy dzień!

Adwent 2020 - zaproszenie

Zapraszamy do wspólnego przeżywania tegorocznego Adwentu 2020. W poprzednich latach przegotowywaliśmy się wspólnie w szkole na przyjście Chrystusa. W tym roku musimy zrobić to inaczej.

Każdego roku, 25 listopada, Rodzina Salezjańska obchodzi wspomnienie Matusi Małgorzaty - mamy Księdza Bosko. W naszej szkole to wspomnienie ma swoją szczególną oprawę.