Egzamin ósmoklasisty 2024

Rozpoczęły się egzaminy ósmoklasisty. Przystąpiły do nich dwie najstarsze klasy naszej szkoły podstawowej – w sumie 43 osoby.

Pierwszego dnia, we wtorek 14 maja, uczniowie pisali język polski. W drugim dniu rozwiążą zadania z matematyki. Zaś trzeciego - będą zdawać język angielski.

Wspieramy ich i modlimy się wraz z nimi szczególnie podczas Mszy św. o godz. 8:00, która jest sprawowana w kościele każdego dnia przed egzaminem.

Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2023 naszych uczniów

Jesteśmy w czołówce szkół łódzkich

Miło nam poinformować, że nasza szkoła po raz kolejny osiągnęła bardzo wysokie wyniki w egzaminie ósmoklasisty. Można to sprawdzić  pod linkiem

lub na stronie OKE w Łodzi. Cieszymy się i gratulujemy naszym uczniom i ich nauczycielom.

osiągnięcia

Dobre wyniki egzaminu ósmoklasisty 2023

Gratulujemy absolwentom szkoły podstawowej i ich nauczycielom bardzo dobrych wyników z egzaminów ósmoklasisty.

W poniedziałek, 3 lipca, Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikowała wyniki egzaminu ósmoklasisty 2023. Okazało się, że nasi uczniowie, a właściwie już absolwenci, napisali go na wysokim poziomie. Warto spojrzeć na zestawienie średnich wyników w naszej szkole z wynikami ogólnopolskimi.

Egzaminy ósmoklasisty 2022

Dziś, we wtorek 24 maja, rozpoczęły się egzaminy ósmoklasisty. Przystąpiły do nich dwie najstarsze klasy naszej szkoły podstawowej – w sumie 59 osób.

Pierwszego dnia uczniowie pisali język polski; w drugim - zmierzą się z matematyką; trzeciego zaś - będą zdawać język angielski i jedna osoba język hiszpański.

egzaminy

Egzaminy ósmoklasisty 2021

Rozpoczęły się tegoroczne egzaminy ósmoklasisty. W naszej szkole pisze je 51 uczniów najstarszych dwóch klas szkoły podstawowej.

Egzaminy potrwają trzy dni: od 25 do 27 maja. We wtorek uczniowie zdają język polski, w środę - matematykę, w czwartek - język obcy.

Każdego dnia zapraszamy uczniów i ich rodziny na Mszę św. o godz. 8.00 do naszego kościoła, aby modlić się o dary Ducha Świętego dla ósmoklasistów.

Egzamin ósmoklasisty 2019 - informacje

W poniedziałek, wtorek i środę (15-17 kwietnia) od godz. 9.00 będą odbywały się egzaminy ósmoklasisty. Uczniów klas 8 SSP oraz rodziców zapraszamy każdego dnia egzaminacyjnego na Mszę św. w intencji zdających egzamin.

Eucharystia będzie sprawowana w kaplicy szkolnej (na III p.) o godz. 8.00.

Prosimy ministrantów o służbę liturgiczną oraz osoby chętne do zaangażowania w czytania i śpiew psalmu.