22 września 2022

Sztafetowe biegi przełajowe

Marek Cygan

Podwójny sukces naszych reprezentacji w sztafetowych biegach przełajowych.

21 września, w Parku Baden-Powella, rozegrane zostały sztafetowe biegi przełajowe w ramach Mistrzostw Łodzi Szkół Podstawowych, w których udział wzięli również reprezentanci naszej szkoły.

Po zaciętej i jednocześnie bardzo emocjonującej walce, nasi najmłodsi reprezentanci (dziewczęta oraz chłopcy) zajęli drugie miejsca, co dało tytuł wicemistrza Łodzi Szkół Podstawowych. Tym samym młodzież Salezjańskiej Szkoły Podstawowej będzie miała możliwość reprezentować nasze miasto w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego, które już niebawem.

Na wielkie brawa i gratulacje zasłużyli:

Zuzia Słodkiewicz, Idalka Chwiałkowska, Hania Wrzesińska, Ksenia Bogusiak, Zosia Jabłońska, Julka Zielonka, Magda Sporysiak;

Michał Deina, Gabryś Kaczyński, Paskal Szymor, Kuba Górzyński, Kostek Zwierzak, Jerzyk Stołowski

MC