17 marca 2018

Szkolny turniej szachowy - zaproszenie

Marcin Paździor

Zapraszamy do udziału w turnieju szachowym organizowanym przez uczniów klasy 3a SG.

Wyciąg z REGULAMINU TURNIEJU SZACHOWEGO:

1. TERMIN, MIEJSCE

Zawody odbędą się w dniach 23 – 27 kwietnia 2018.

Miejsce rozgrywek – Zespół Szkół Salezjańskich w Łodzi im. Ks. Bosko, ul. Wodna 34.

1. ORGANIZATOR

Organizatorem turnieju są uczniowie klasy 3A Salezjańskiego Gimnazjum, Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Salezjańskich oraz Koło Biblioteczne.

1. UCZESTNICTWO

Prawo do gry mają uczniowie Zespołu Szkół Salezjańskich w Łodzi.

Uczestnictwo w turnieju jest bezpłatne.

Zgłoszeni kandydaci mogą skorzystać z zajęć szachowych przygotowujących do turnieju. Odbywają się one we wtorki na 8. lekcji oraz w środy na 7. lekcji w sali 201.

Limit uczestników wynosi 16 osób. Liczy się kolejność zgłoszeń. Po zamknięciu listy uczestników można zapisać się na listę rezerwową.

1. ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia przyjmowane są do 6. kwietnia 2018 włącznie do 14.00 w bibliotece szkolnej.

1. SĘDZIOWANIE I OCENA WYNIKÓW

Sędzią będzie p. Jacek Łaćiński

1. NAGRODY

Zwycięzcy turnieju (I, II, III miejsce) otrzymają karty podarunkowe Empiku (150zł, 100zł, 50zł).

Szczegóły dostępne w załączonym REGULAMINIE! Serdecznie zapraszamy!

Piotr Bobeła, Dawid Maćczak, Michał Mróz, Maciej Rymkiewicz, Piotr Zarzycki