7 października 2021

Sukces po angielsku

Sylwia Gajewska

Nasza nauczycielka Magdalena Wójcik wzięła udział w spotkaniu w brytyjskiej ambasadzie organizowanym przez British Council. Było to wyróżnienie dla naszych uczniów i ich lektorów, którzy podnoszą swoje umiejętności językowe w ramach programu Addvantage. Serdecznie gratulujemy Pani Magdzie i Pani Hani, które pracowały z dziećmi i młodzieżą.

Na stronie organizatorów możemy przeczytać:

Dzisiejszy dzień upłynął nam pod znakiem uroczystości British Council Addvantage Award Ceremony w siedzibie British Embassy Warsaw. Po raz kolejny wraz z Cambridge Assessment English gościliśmy przedstawicieli wyróżniających się szkół należących do naszego programu Addvantage. To dla nas szczególny dzień, w którym możemy docenić pracę, jaką nauczyciele wkładają w przygotowanie młodzieży do egzaminów, a tym samym w poszerzenie ich horyzontów i podnoszenie kwalifikacji. Nasz gość specjalny, nauczyciel Jarek Szulski, autor m.in. książki "Nauczyciel z Polski", wspólnie z młodzieżą opowiadał o zawodzie nauczyciela, misji i odwadze, jaka się z tym zawodem wiąże. Wyróżniającym się szkołom gratulacje składali Colm McGivern (Dyrektor British Council w Polsce). Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!