25 maja 2023

Sukces Antoniny Kret w konkursie piosenki!

Marcin Paździor

Uczennica klasy 7a, Antonina Kret, zdobyła drugą nagrodę w Wojewódzkim Konkursie Piosenki o Przyjaźni!

W dniu 19 maja 2023 r., we współpracy z Miejską Strefą Kultury Filia Ośrodek Górna, odbył się Wojewódzki Konkurs Piosenki o Przyjaźni. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych z województwa łódzkiego. W konkursie wzięło udział 22 uczestników z 14 szkół (w tym ze szkół z Bełdowa i Pabianic). Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-IV i V-VIII.

W starszej kategorii zwycięzcami zostali:

• I miejsce zdobyła Olha Dudar ze Szkoły Podstawowej nr 41 w Łodzi,
  • II miejsce zdobyła Antonina Kret z Salezjańskiej Szkoły Podstawowej im. ks. Bosko w Łodzi,
  • III miejsce zdobyli Michalina Kuśmierek i Rafał Grzybek ze Szkoły Podstawowej nr 142 w Łodzi.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną i Rzecznika Praw Dziecka. Dla uczestników i opiekunów przygotowany był tort, ufundowany przez ks.kanonika Piotra Turka.

Serdecznie gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów!