21 kwietnia 2019

Spotkanie Wielkanocne kadry pedagogicznej i administracyjnej 2019

Jan Michniewicz

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkiej Nocy w dniu 17 kwietnia br. w naszej szkole odbyło się Spotkanie Wielkanocne kadry pedagogicznej i administracyjnej.

Uroczysty nastrój, wyśmienite potrawy, przygotowane przez młodych adeptów Boskiej Akademii Kulinarnej (uczniów klas 3 Gimnazjum oraz 1 i 2 Liceum), a przede wszystkim serdeczne słowa i przyjazne uśmiechy to wszystko sprawiło, że spotkanie przebiegało w niezwykle sympatycznej, radosnej, niemalże rodzinnej atmosferze.

Spotkanie rozpoczął Ksiądz Dyrektor Julian Dzierżak składając życzenia świąteczne wszystkim pracownikom szkoły jak i ich rodzinom. Następnie wszyscy tradycyjnie podzielili się jajkiem. Wspólne rozmowy przy pięknie udekorowanym stole i smacznych tradycyjnych potrawach wielkanocnych dały nam wszystkim poczucie jedności i było odskocznią od problemów życia codziennego.

Monika Geremek-Sowińska, fot. Roman Świderski