19 września 2021

Ślubowanie klas I SSP

Sylwia Gajewska

Podczas niedzielnej Eucharystii 19 września 2021 roku, pierwszoklasiści złożyli ślubowanie, stając się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły.

W trzecią niedzielę miesiąca uczniowie klas wczesnoszkolnych spotykają się wraz z rodzicami i wychowawcami na wspólnej Mszy Świętej. Jest to czas modlitwy, radości i przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej. Wrześniowe spotkanie jest bardzo uroczyste. To szczególny czas dla naszych pierwszoklasistów. Dziś też tak było.

Uczniowie złożyli swoje ślubowanie, zostały poświęcone ich plecaki, otrzymali drobną pamiątkę i wielkie brawa. Podniosłe momenty uchwycili na zdjęciach tatusiowie bohaterów dzisiejszego dnia: Tomasz Kopytowski i Marcin Zalewski. Zapraszamy do galerii.