16 października 2016

Samorząd Uczniowski 2016/2017

Administrator strony

12 października 2016 r. miało miejsce zaprzysiężenie nowego Samorządu Uczniowskiego. Z tej okazji prezentujemy skład Prezydium SU.

Przewodniczący SLO: Jakub Żebrowski
Przewodniczący SG: Volodymyr Balandiuk

Zastępca Przewodniczącego SLO: Michał Hołodewicz
Zastępca Przewodniczącego SG: Aleksandra Banaszczyk

Sekretarz: Marcel Górzyński
Skarbnik: Tomasz Janik

Przewodniczący Sekcji Wydarzeń: Wojciech Antczak
(Sekcja odpowiedzialna za organizację wydarzeń kulturalnych, akademii oraz turniejów sportowych.)

Przewodnicząca Sekcji Specjalnej: Marta Pejska
(Sekcja odpowiedzialna za organizację dyskotek i maratonów filmowych.)

Przewodniczący Sekcji Mediów Społecznościowych: Maciej Kędzia
(Sekcja odpowiedzialna za informowanie o wydarzeniach SU na Facebooku, Instagramie i Snapchacie.)

W tym roku szkolnym Opiekunem SU będzie p. prof. Anna Lauk-Żuraw.

Ponadto Przewodniczący SLO i Przewodniczący SG powołali do istnienia Organ Doradczy, który działa na podstawie Rozdz. VI Regulaminu Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół Salezjańskich im. ks. Bosko w Łodzi. Jest to rada składająca się z przedstawicieli każdej z klas (SG i SLO). Jej zadaniem jest opiniowanie działań SU oraz bezpośrednie wpływanie na podejmowane inicjatywy. Za koordynację pracy Organu Doradczego odpowiedzialni są Zastępcy Przewodniczących SLO i SG.

Samorząd na Facebooku