12 czerwca 2018

Salezjańska Strefa Kibica

Sekretariat szkoły

Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Salezjańskich w związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w Rosji organizuje Salezjańską Strefę Kibica. Wspólnie obejrzymy m.in. mecz otwarcia (Rosja vs Arabia Saudyjska), mecz Mistrzów Świata z 2010 roku z obecnymi Mistrzami Europy (Hiszpania - Portugalia) oraz oczywiście występ Reprezentacji Polski, która 19 czerwca o godz. 17:00 zmierzy się z drużyną Senegalu. W dniu meczu Polaków o godz. 16:15 odbędzie się Konkurs Wiedzy o Mistrzostwach Świata. Również w przerwach meczy odbywać się będą mini-quizy o tematyce Mundialu. Do wygrania wiele ciekawych nagród związanych oczywiście z tematyką Mistrzostw Świata i Reprezentacji Polski.
Wszystkich serdecznie zapraszamy, niepełnoletni uczniowie muszą mieć zgodę rodzica, która jest do pobrania w załączniku. Zgodę należy dostarczyć do dnia 13 czerwca (środa) do specjalnego pudełka w sekretariacie szkoły. Uczniowie bez zgody rodziców nie mogą uczestniczyć w wydarzeniu.

HARMONOGRAM:
14 czerwca (czwartek) - 17:00 Rosja vs Arabia Saudyjska
15 czerwca (piątek) - 14:00 Egipt vs Urugwaj
15 czerwca  (piątek) - 20:00 Hiszpania vs Portugalia
19 czerwca (wtorek) - 14:00 Kolumbia vs Japonia
19 czerwca (wtorek) - 17:00 Polska vs Senegal

zgoda rodziców na udział w imprezie szkolnej