30 sierpnia 2018

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19

Dyrektor

W poniedziałek, 3 września AD 2018, rozpoczniemy uroczyście rok szkolny 2018/2019.

Uczniów klas I i IV Salezjańskiej Szkoły Podstawowej oraz uczniów klas I Salezjańskiego LO zapraszamy o godz. 8.30 na krótkie spotkanie z wychowawcą klasy w holu szkoły.

Ministrantów i bielanki zapraszamy na próbę o godz. 8.00 przy kaplicy szkolnej.

O godz. 9.00 rozpocznie się Eucharystia dla wszystkich. Po Mszy św. odbędą się spotkania w klasach z wychowawcą.

Szafki szkolne

Od tego roku szkolnego szafki otrzymają uczniowie następujących klas: 4b, 5ab, 8ab SSP oraz 1abc SLO. W związku z tym należy wnieść kaucję za szafkę w wysokości 100 zł w sekretariacie szkoły. Po wniesieniu kaucji uczniowie otrzymają kluczyki do szafek.

Uczniowie klas 1abcd oraz 4a SSP będą mieli wspólne szatnie. W związku z tym kaucji nie wnoszą.