Przegląd Inicjatyw Teatralnych Junior 2024

Sylwia Gajewska

21 października 2024 r.

Aktorzy teatru Beznazwy przed szkołą salezjańską w Ostródzie.

Grupa aktorów Beznazwy z klas 5 i 6 uczestniczyła w sobotę 19 października w Przeglądzie Inicjatyw Teatralnych Junior w Ostródzie.

Uczniowie zaprezentowali w krótkiej etiudzie nasz teatr, mieli możliwość obejrzenia kilku spektakli przygotowanych przez grupy salezjańskie a także wzięli udział we wspólnej pracy warsztatowej.

Był to czas rozmów, zabawy, modlitwy i aktorskich zadań.

Powitanie Księdza Dyrektora Sławomira Lubińskiego.
Zdjęcie uczestników Przeglądu Inicjatyw Teatralnych Junior w Ostródzie
Aktorzy teatru Beznazwy, siedzący na widowni w czasie Przeglądu Inicjatyw Teatralnych Junior w Ostródzie.
Teatralna prezentacja teatru Beznazwy.
Wspólny taniec uczestników Przeglądu Inicjatyw Teatralnych w Ostródzie.
Podsumowanie PITu Junior przez Księdza Roberta Bednarskiego - pomysłodawcy spotkania.