Ładowanie strony...
24 września 2021

Prymicje i obłóczyny ministrantów 2021

Andrzej Kurto

Dzień 23 września 2021 r. był dla ministrantów wyjątkowy.

Tego dnia ks. Łukasz Dumiński SDB odprawił pierwszą Eucharystię jako neoprezbiter w naszej świątyni oraz 15 kandydatów do Liturgicznej Służby Ołtarza zostało uroczyście włączonych do naszej wspólnoty ministranckiej. Były też łzy rodziców naszych młodych kandydatów!

Piękne życzenia neoprezbiterowi złożył prezes LSO Jan Pełzowski, a ks. dyrektor Julian Dzierżak podziękował animatorom Mateuszowi Kapczyńskiemu i Jankowi Pełzowskiemu za przygotowanie obłóczyn 15 chłopców z klasy Vb.

Po Eucharystii była słodka niespodzianka i długie rozmowy z ks. Łukaszem ... i zaproszenie do słonecznej Italii.

Zapraszam chłopców do naszej Wspólnoty Ministranckiej!

Chętni chłopcy od klasy IV SSP do maturzystów mogą zapisywać się u ks. Andrzeja Kurto.