Ładowanie strony...
29 kwietnia 2021

Pożegnanie maturzystów 2021

Maciej Drewniak

Trzy klasy maturalnego rocznika 2021 zakończyły swoją edukację w Salezjańskim Liceum Ogólnokształcącym. Warto podkreślić, że zrobili to z bardzo dobrymi wynikami. Msze św. oraz rozdanie świadectw odbyły się 29 kwietnia 2021 r.

Ze względu na pandemię i obostrzenia sanitarne każda klasa żegnała się ze szkołą oddzielnie w wyznaczonych dwugodzinnych odstępach czasu. 

Uczniowie dziękowali Panu logu i ludziom za lata spędzone w szkole salezjańskiej. Na pożegnanie - z rąk ks. dyrektora Juliana Dzierżaka i wychowawców - otrzymali świadectwa, nagrody oraz egzemplarz Pisma Świętego Nowego Testamentu. 

W imieniu uczniów maturzystów żegnały klasy drugie, które przygotowały niezwykłą pamiątkę: każda z odchodzących klas otrzymała specjalnie przygotowany album ze zdjęciami z różnych szkolnych i klasowych wydarzeń. 

Za kilka dni, już jako abiturienci, powrócą, aby zdać egzamin dojrzałości. Życzymy, aby osiągnęli jak najlepsze wyniki i dokonali dobrych życiowych wyborów. I gdzie my im w tym towarzyszyć naszą modlitwą.